Hakkımızda

Taşınma sırasında en büyük sorun fiyatta anlaşıldıktan sonra eve gelen nakliya firmasının yeniden pazarlık yapmaya çalışması ve eşyaların çok olduğunu idda etmesidir. Kardeşler nakliyat bu gibi sorunların önüne geçmek için taşınma öncesi evinize veya iş yerinize gelerek ücretsiz expertiz hizmeti vermektedir. Tecrübeli elemanlarımız eşyalarınıza bakıp taşınma için bir plan oluştur ve bunu size de detaylıca anlatır. Böylelikle karşılıklı olarak taşınma hizmetinin nasıl yapılacağını en ince ayrıntısına kadar öğrenir ve sonrasında isterseniz yeni eviniz veya iş yeriniz de bizi bekleyebilirisiniz. Eşyalarınızı kendi eşyalarımızı taşır gibi özenle, sarıp sarmalayarak taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Taşımacılıkta Yetki Belgesi Olan Nakliye Firması

Taşımacılıkta Yetki Belgesi Olan Nakliye Firması K3 Yetki belgesi, ticari amaçla yurtiçi ev ve büro eşyası taşımacılığı yapacak, gerçek ve tüzel vergi mükelleflerine verilen belge türüdür. K3 yetki belgesi için başvuranların, ticari olarak kayıt ve tescil edilmiş eşya taşımaya mahsus özmal taşıtlarla en az 45 ton azami yüklü ağırlık kapasitesine ve 5.000 Türk Lirası sermaye veya işletme sermayesine sahip olmaları şarttır. K3 yetki belgesi sahipleri, yalnız kendi adına kayıt ve tescil edilmiş özmal ticari taşıtları kullanabilirler.

Neden Diğerlerinden Farklıyız?

1985 yılında kurulan Kardesler Evden Eve Nakliyat, bu yıl 30. hizmet yılını doldurmanın gururunu yaşıyor. Kardesler Nakliyat kurulduğu günden bugüne evden eve taşımacılıkta İstanbul ’nun lider firmalarından biri olmuştur. Türkiye’de evden eve ye özel hizmet vermek üzere kurulan ilk şirketlerden olan Kardesler Nakliyat, bugün İstanbul’daki en yüksek müşteri portföyüne sahip nakliyat firmalarından biridir. Evden eve nakliyat veya taşımacılık emek yoğun, uzmanlık isteyen bir iş koludur, kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Kardesler Nakliyat kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır. Kardesler Nakliyat gerek personelini gerekse araç filosunu ve yan ekipmanlarını sürekli geliştirerek, müşterilerine taşınmayı bir korku olmaktan çıkarmaktadır. Bu bilinç ve anlayış ile ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.